irentrruarfr

ماشین آلات تولید داخلی تسهیل کننده تولید کنندگان تخم مرغ

109
ماشین آلات تولید داخلی تسهیل کننده تولید کنندگان تخم مرغ

ماشین آلات تولید داخلی تسهیل کننده تولید کنندگان تخم مرغ

در حالی که تخم مرغ یکی از پرمصرف ترین و مهم ترین منابع پروتئین در تغذیه انسان است، تقاضا برای تخم مرغ همچنان در حال افزایش است. از آنجایی که همیشه تغییرات مثبتی در درک مردم از تخم مرغ وجود دارد، دستیابی به فرآیند تولید با کیفیت بالاتر برای تولیدکنندگان تخم مرغ مفید است. اگر شما به عنوان یک کارآفرین وارد فرآیند تولید تخم مرغ می خواهید از گزینه های موفق تری در تحویل تخم مرغ به سفره ها استفاده کنید، می توانید از ماشین آلات تولید داخل کشورمان استفاده کنید.

بیایید نگاهی دقیق‌تر به تجهیزات تولید تخم‌مرغ بیندازیم که به دلیل داخلی بودن و گزینه‌های راه‌حل‌محور، مهم‌ترین تجهیزات در مناطق تولید هستند. با این ماشین ها که هم در زمان صرفه جویی می کنند و هم کار پر زحمت را به کار سرمایه بر تبدیل می کنند، می توان کارایی را به حداکثر رساند!

ماشین آلات درجه بندی تخم مرغ

اگرچه تخم‌مرغ‌ها از نظر ارزش غذایی و طعم تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند، اما تشخیص فیزیکی آن‌ها به‌عنوان بزرگ یا کوچک مستلزم جداسازی است. آیا جدا کردن تخم مرغ های آماده شده برای بازاریابی بر اساس اندازه آنها بسیار دشوار نیست؟ علاوه بر این، مرتب کردن هزاران تخم مرغ به یک اندازه غیرممکن است تا دشوار.

دستگاه های درجه بندی تخم مرغ ها را به اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک جدا می کنند و بسته بندی آسان تری را ارائه می دهند. سه نوع مختلف از دستگاه های درجه بندی تخم مرغ وجود دارد: دستی، اتوماتیک، و ترکیبی از هر دو، دستی-اتوماتیک. اگرچه همه نوع ها باعث صرفه جویی در زمان و به حداکثر رساندن کارایی می شوند، انتخاب با توجه به شدت تولید شما دقیق تر است.

برای انتخاب صحیح در بین ماشین آلات در انواع و اندازه های مختلف از مشورت با کارشناسان غافل نشوید. در غیر این صورت ممکن است سرمایه گذاری خود را به اشتباه هدایت کنید و نتوانید به سطح مطلوبی از کارایی دست یابید.

دستگاه جمع آوری تخم مرغ

وقتی می گوییم جمع آوری تخم، مطمئناً منظور جمع آوری تخم مرغ از لانه نیست. در خطوط بسته‌بندی تخم‌مرغ پس از جداسازی تخم‌مرغ‌ها بر اساس اندازه‌هایشان با دستگاه‌های درجه‌بندی، برای بسته‌بندی به دستگاه‌های جمع‌آوری منتقل می‌شوند. در اینجا تخم مرغ هایی که به صورت منظم چیده شده اند و به لطف دستگاه ست در بسته بندی های مختلف قرار می گیرند، در زمان کوتاه تری بسته بندی می شوند تا به دست مصرف کننده برسد.

این دستگاه با قابلیت چیدمان 40000 تخم مرغ در ساعت، تقریباً فرآیند بسته بندی را به اوج خود می رساند. توانایی انجام کاری که ده ها نفر نمی توانند آن را در کوتاه مدت 60 دقیقه انجام دهند، مزایای قابل توجهی به همراه خواهد داشت. بدون در نظر گرفتن اندازه بسته بندی، مزیت رضایت مصرف کننده را با تخم مرغ های منظم و سالم به دست خواهید آورد. می‌توانید با اطمینان از دستگاه جمع‌آوری تخم‌مرغ استفاده کنید که با پروژه‌ای که توسط TÜBİTAK پشتیبانی می‌شود و حمایت از تولید داخلی شهرت یافته است.

ماشین کدگذاری تخم مرغ

ضمن بهره مندی از ماشین های تولید داخلی، هم تضمین می کنید که دارایی های ملی به خارج از کشور نمی رود و هم با بودجه های مقرون به صرفه تری سرمایه گذاری می کنید. یکی از عواملی که به شما امکان می دهد به این امتیاز دست یابید، بدون شک دستگاه کدگذاری تخم مرغ است. باید بدانید این دستگاه که تخم مرغ ها را بلافاصله پس از دسته بندی و جمع آوری برای تحویل به مشتری کد می کند، یکی از ملزومات تاسیسات تولید تخم مرغ است.

از آنجایی که تخم مرغ های بدون کد بعید است از شبکه های تولید و توزیع خارج شوند، شرکت هایی که در چنین سطح جدی تولید می کنند باید آنها را با دستگاه کدگذاری کنند. اگر شما نیز مایل به بهره مندی از امتیازات کدنویسی هستید، می توانید با اطمینان از تجهیزات کدگذاری تخم مرغ تولید داخل استفاده کنید.

چرا باید این ماشین ها را انتخاب کنید؟

پایین بودن هزینه های نگهداری و تعمیر در مقایسه با سایر دستگاه ها و همچنین اینکه چنین هزینه هایی به ندرت پیش می آید، ترجیح شما را برای ماشین آلات تولید داخلی شکل می دهد. با انتخاب این محصولات که هر کدام موفقیت خود را در زمینه خود ثابت کرده اند، تجربه کیفیت و پایداری را بسیار آسان تر خواهید کرد!

می‌توانید امتیاز BG Makine را تجربه کنید، که گزینه‌هایی را ارائه می‌دهد که بودجه شما را متزلزل نمی‌کند و محصولات موجود آن تاکنون هیچ مشکلی در استفاده ایجاد نکرده‌اند. علاوه بر این، افزایش تقاضا نقش مهمی در نشان دادن کیفیت ماشین‌ها دارد.