irentrruarfr

دستگاه های درجه بندی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ

112
دستگاه های درجه بندی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ

ماشین های مرتب سازی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ

در حالی که تخم مرغ در میان مواد غذایی تولید شده و پرمصرف قرار می گیرد، ماشین های مرتب سازی تخم مرغ، ماشین های جمع آوری تخم مرغ و ماشین های کدگذاری تخم مرغ از جمله تجهیزات مورد تقاضای تولیدکنندگان هستند. این به این دلیل است که تخم مرغ از زمان تولید توسط مرغ تا رسیدن به بازار تحت فرآیندهای فشرده ای قرار می گیرد. دستگاه های مرتب سازی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ موجود در bgmakina.com برای این فرآیندها به خوبی مجهز و کافی هستند.

در این ماشین ها:

ماشین آلات مرتب سازی تخم مرغ

انواع مختلفی از دستگاه های مرتب سازی تخم مرغ از جمله سیستم های جمع آوری دستی، سیستم های جمع آوری دستی و اتوماتیک و سیستم های جمع آوری تمام اتوماتیک وجود دارد. ماشین‌های مرتب‌سازی تخم‌مرغ، فرآیند آهسته اما قابل اعتمادی را برای حمل و نقل جداگانه تخم‌ها انجام می‌دهند و به مرحله جمع‌آوری اجازه می‌دهند بدون شکستگی یا آسیب پیش برود، بنابراین تلفات را به حداقل می‌رسانند.

ماشین های جمع آوری تخم مرغ

دستگاه جمع‌آوری تخم مرغ با قابلیت‌های plug-and-play باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود. دستگاه تولید شده در شرکت ما دارای گواهینامه Tubitak و ثبت اختراع توسط ما است. این دستگاه با ظرفیت مرتب‌سازی 40000 تخم‌مرغ در ساعت و قابلیت طبقه‌بندی تخم‌مرغ‌ها از 10 تا 30، دارای قطعات بادوام و باکیفیت، نرم‌افزار هوشمند، حمل و نقل ظریف تخم‌مرغ و ویژگی‌های سازگار با محیط زیست است.

ماشین های کدگذاری تخم مرغ

پس از مرتب سازی توسط دستگاه جمع آوری تخم مرغ، تخم مرغ ها تحت کدگذاری قرار می گیرند. برای این منظور از ماشین های کدگذاری تخم مرغ استفاده می شود. در موجودی ما، دستگاه ما:

کد گذاری تا 300000 تخم مرغ را با یک کارتریج فعال می کند. امکان چاپ تک خطی یا دو خطی روی تخم مرغ را ارائه می دهد. دارای 5 یا 6 گزینه سر است و دارای طراحی است که به حداقل نگهداری نیاز دارد. تخم مرغ ها را بدون دست زدن به آنها کد می کند و تعداد تخم مرغ های کدگذاری شده را از طریق صفحه نمایش LED ارائه می دهد.

مزایای ماشین های مرتب سازی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ

در دنیای امروز، کار یدی به طور فزاینده ای با ماشین ها و حتی روبات ها در صنایع مختلف جایگزین می شود. بنابراین، همگامی با فناوری برای پرورش طیور، که بخشی در حال رشد است، ضروری است. به عنوان مثال، دسته بندی تخم مرغ را در نظر بگیرید: تعداد تخم های جمع آوری شده روزانه را تصور کنید. مرتب کردن آنها به صورت جداگانه بسیار چالش برانگیز و پر زحمت خواهد بود. علاوه بر این، از آنجایی که تخم ها در اندازه های مختلف هستند، برای چشم انسان غیرممکن است که آنها را به طور دقیق بر اساس اندازه مرتب کند. اینجاست که ماشین های مرتب سازی به کار می آیند. به طور مشابه، ماشین‌های جمع‌آوری تخم‌مرغ برای مرحله بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند، که امکان بسته‌بندی سریع و بدون آسیب تخم‌های قرار داده شده توسط دستگاه‌های سورت را فراهم می‌کنند. در نهایت، ماشین‌های کدکننده تخم‌مرغ اطلاعاتی مانند تاریخ تولید و شماره سریال را نشان می‌دهند که اعتماد مصرف‌کننده را تضمین می‌کند. کدنویسی دستی، همانطور که می توانید تصور کنید، تقریبا غیرممکن است. به همه این دلایل، می توانید با اطمینان از ماشین های مرتب سازی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ در عملیات خود استفاده کنید.

قیمت دستگاه های مرتب سازی، جمع آوری و کدگذاری تخم مرغ

شرایط بازار، به ویژه در زمان های اخیر، دائماً در حال تغییر است و بر قیمت ماشین آلات تأثیر می گذارد. با این حال، وقتی صحبت از کیفیت می شود، قیمت کمتر مرتبط می شود. زیرا صرفاً بررسی قیمت یک محصول می تواند گمراه کننده باشد. در عوض، شما باید عملکرد قیمت را ارزیابی کنید. در دسته‌بندی، جمع‌آوری و بسته‌بندی تخم‌مرغ، ماشین‌ها باید هم باکیفیت و هم کارآمد باشند. بنابراین می توانید از گارانتی BG Makina برای ماشین آلات با بالاترین کیفیت بهره مند شوید و در مدت زمان کوتاهی عملیات مرغداری خود را با سودآوری بالا مدیریت کنید.