irentrruarfr

تولید تخم مرغ چگونه اتفاق می افتد؟

113
تولید تخم مرغ چگونه اتفاق می افتد؟

تجهیزات تولید تخم مرغ

در درجه اول، جوجه ها، مزارع و تجهیزات برای تولید تخم مرغ مورد نیاز هستند. در این راستا ماشین های پرورش تخم مرغ از جمله این تجهیزات هستند. ماشین آلات مربوطه برای کلیه فرآیندهای تخم مرغ از مزرعه تا بازار ضروری است. BG Makine خدمات تولید تخم مرغ را با ماشین های مزرعه تخم مرغ ارائه می دهد و ماشین آلات با بالاترین کیفیت را به تولید کنندگان در مزرعه ارائه می دهد.

تجهیزات تولید تخم مرغ

تولید تخم مرغ در شرایط چالش برانگیز انجام می شود. از این نظر، عبور از این فرآیندها با کمک ماشین های پرورش تخم مرغ ضروری است. اینها از جمله تجهیزات مورد نیاز در میان تجهیزات لازم برای تولید تخم مرغ هستند. در مرحله اول، نشیمنگاه ها و مناطق جمع آوری مورد نیاز است. دستگاه های جمع آوری تخم مرغ را می توان در مناطق جمع آوری استفاده کرد. علاوه بر اینها، فیدرها، آبخوری ها، دستگاه های جوجه کشی، تجهیزات تخم مرغ و ماشین های مزرعه تخم مرغ از جمله گزینه های موجود هستند. با استفاده از اینها می توان به مزرعه ای منظم و مناسب دست یافت.

چرا دستگاه جمع آوری تخم مرغ ترجیح داده می شود؟

ماشین‌های جمع‌آوری تخم‌مرغ که توسط BG Makine تولید می‌شوند و در بسیاری از زمینه‌ها به فروش می‌رسند، به دلیل ویژگی‌های plug-and-play و رابط‌های کاربر پسند، اغلب ترجیح داده می‌شوند. علاوه بر این، ویژگی های دستگیره دقیق از جمله قطعات قابل توجه است. با تمیز کردن، تعمیر و نگهداری آسان و قطعات ضد زنگ، به خصوص ماشین های مزرعه تخم مرغ که به طور مداوم تولید می کنند، از بهترین ها هستند.

دستگاه درجه بندی تخم مرغ

دستگاه های درجه بندی تخم مرغ BG Makine که برای گردآوری تخم مرغ ها استفاده می شود و با کیفیت بالا تولید می شوند، ویژگی های مختلفی را با هم ترکیب می کنند. از این نظر، با ارائه خدمات با کیفیت جلوتر از سایر ماشین‌های مزرعه تخم مرغ با طرح‌های فشرده متفاوت، متمایز می‌شود.

با استفاده آسان، طراحی دقیق و مصرف کم انرژی، برای مزارع بزرگ و مشاغل کوچک نیز استفاده می شود. از آنجایی که دستگاه با جزئیات طراحی شده است، با کنترل تخم مرغ ترک، توزین دقیق، تجزیه و تحلیل درجه بندی، غلطک تخم مرغ و انتقال دقیق تخم مرغ متمایز می شود.

ماشین کدگذاری تخم مرغ

دستگاه کدگذاری تخم مرغ که با کدگذاری سریع و ویژگی های ظریف خود که به تخم مرغ ها آسیبی نمی رساند متمایز است، بسیاری از مزارع تخم مرغ را قادر می سازد از کیفیت BG Makine بهره مند شوند. در این راستا، دستگاه می تواند تخم مرغ ها را بدون دست زدن به آنها رمزگذاری کند. علاوه بر این، با استفاده از صفحه‌نمایش‌های LCD با کاربری آسان، می‌توان آن را به راحتی بدون تعمیر و نگهداری یاد گرفت. گزینه هایی برای چاپ تک خطی و دو خطی روی تخم مرغ وجود دارد. از این نظر، ماشین های مزرعه تخم مرغ، انواع ماشین هایی هستند که باید در مزرعه ترجیح داده شوند.