irentrruarfr

درباره ما

Anasayfa » درباره ما
BG MAKINA

BG MAKINA در سال 2008 توسط مهندس مکانیک Bahattin KOR و مهندس مکانیک Gökhan KAVADAR در ازمیر تاسیس شد.

BG MAKINA از روز تاسیس تا کنون پیشرو در کشورمان در زمینه تولید سیستم های کدگذاری، دسته بندی و بسته بندی تخم مرغ مورد نیاز مزارع تولید تخم مرغ متوسط و بزرگ در ترکیه و خارج از کشور بوده است.

در سال 2010، Ovoselect D101، اولین دستگاه درجه‌بندی الکترونیکی تخم مرغ داخلی ترکیه را تولید کرد. امروزه تولید این مدل همچنان ادامه دارد. از سوی دیگر، شرکت ما مطالعات تحقیق و توسعه خود را با TUBITAK ادامه می دهد و سیستم های مرتب سازی تخم مرغ در سطح بالا را با فناوری پیشرفته توسعه می دهد.

BG MAKINA تکنولوژی و کیفیت بالا را در سیستم هایی که در نتیجه مطالعات علمی و آکادمیک خود توسعه داده است در اولویت قرار داده است و در عین حال قطعات مورد استفاده برای عمر طولانی کل سیستم با دقت انتخاب شده است. علاوه بر این، مطالعات بین المللی نیز انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که ماشین های طراحی شده به راحتی قابل استفاده و تمیز هستند و در عین حال ظاهر زیبایی دارند.

BG MAKİNA همچنان به ارائه راه حل هایی برای ماشین های کدگذاری، مرتب سازی و بسته بندی تخم مرغ به آمریکای مرکزی و جنوبی، اروپا، بالکان و کشورهای خاورمیانه ادامه می دهد.